Dental care. Jak léčit zuby. Home improvement in your hands
Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!


on Czech about Jak léčit zuby

on German about Jak léčit zuby

on English about Jak léčit zuby

on Spanish about Jak léčit zuby

on French about Jak léčit zuby

on Greek about Jak léčit zuby

on Italian about Jak léčit zuby

on Dutch about Jak léčit zuby

on Portuguese about Jak léčit zuby

on Swedish about Jak léčit zuby



Jak léčit zuby home page

 



Jak léčit zuby

 

 

 

 

 

 

Dental care. Jak léčit zuby.

Implantáty - "nové zuby"

Vedle životně důležité funkce, schopnosti kousání a žvýkání, jsou zuby rozhodujícím elementem harmonického výrazu obličeje a s tím spojeným osobním šarmem, mimikou a dokonalým úsměvem. Zuby jsou předpokladem pro bezchybnou výslovnost a estetiku. Stav chrupu je Vaší vizitkou, podle které Vás okolí hodnotí.

Zjednodušeně řečeno jsou implantáty umělé náhrady zubních kořenů, na kterých jsou pak připevněny korunky a můstky, případně slouží k ukotvení rozsáhlých snímatelných náhrad chrupu. Implantát je umělá náhrada zubu, která je podobně jako skutečný zub vsazena přímo do čelisti.

Další důležitou vlastností implantačního systému je univerzálnost jeho „nadzemní“ části, na kterou je upevněna vlastní korunka, můstek, protéza atd. Musí se totiž umět vypořádat s odlišným sklonem implantátů, různou výškou dásně, šířkou korunky, s vysokými estetickými nároky na přední zuby a velkým zatížením zadních zubů apod.

Přestože hovoříme o tak zvaných nastřelovacích zubech, jedná se o titanový váleček opatřený závity podobný šroubu, který se zavádí (šroubuje) do vytvořených otvorů v kosti. Výkon provádíme v lokální anestézii a je zcela bezbolestný. Nejméně příjemná je právě pouze lokální anestézie. Zavedení jednoho implantátu trvá přibližně 20 minut. Po operačním výkonu necháváme implantáty vhojovat většinou zakryté pouze šroubkem 2 až 3 měsíce. Poté je implantát již pevně spojený s okolní kostí.

Implantát je určen každému, kdo si přeje moderní, šetrnou a funkční náhradu zubu. Výjimku tvoří pacienti s těžkou formou cukrovky, s vážnou poruchou srážení krve a silní kuřáci. Dolní hranice pro zavedení implantátu je podmíněna ukončením růstu čelisti, to znamená zhruba ve věku 15-16 let. Horní hranice omezena není.Pacient nesmí být celkově vážně nemocen, spodní věkovou hranicí je přibližně 18 let a rovněž vysoký věk, přes 80 let, není vhodný. Důležitou podmínkou je dostatečná a kvalitní kost, do které má být implantát zaveden. Zkušený implantolog je však dnes schopen chybějící kost doplnit. Podmínkou úspěchu je velmi dobrá ústní hygiena!




BriteSmile technologie pro bělení zubů

Zažloutlá barva zubů mívá řadu příčin: může být vrozená, nebo vzniká vlivem nejrůznějších faktorů (konzumace potravin a nápojů obsahujících barevné pigmenty - cola, čaj, káva, víno, kouření tabáku, antibiotika - zejména v dětství, úrazy zubů, některé výplňové materiály, některé ústní vody, zuby odumřelé, nebo zuby s ošetřeným kořenovým kanálkem). Často se na zbarvení podílí více faktorů najednou.

Technologie bělícího systému BriteSmile je založena na kombinaci světlo emitujících diod (LED) vyzařujících modré světlo, které tvoří nedílnou součást s bělícím gelem citlivým na specifickou vlnovou délku tohoto modrého světla (450 nm). Světelný zdroj v patentované světelné hlavě je kalibrován tak, aby dodával požadovanou energii pro optimální aktivaci bělícího gelu a to bez výrazného nárůstu povrchové či vnitřní teploty.

BriteSmile technologie spočívající v expozici světla spolu s gelem citlivým na specifické vlnové délky dosahuje ohromných výsledků, přičemž koncentrace peroxidu vodíku je znatelně nižší než u jiných bělících systémů (pouze 15% vs. 35-50%).




Jak léčit zuby. Dental care.




Home improvement in your hands






 

 



Sitemap

Materiály uvedené na tomto webovém serveru na tematu Dental care o Jak léčit zuby může být použito k jakémukoli účelu včetně mimo jiné reprodukce, zveřejnění, přenosu, publikace, vysílání a umístění na webu. Pokud se stavy uvedené v tomto odstavci u Vás vyskytnou teprve během užívání přípravku, informujte o tom svého ošetřujícího lékaře. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání léku poraďte s lékařem.

© Copyright 2007 Disability Society of America, Dental care office.