Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod? Open great world around us..

on Czech about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?

on German about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?

on English about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?

on Spanish about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?

on French about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?

on Greek about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?

on Italian about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?

on Dutch about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?

on Portuguese about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?

on Swedish about Filosofie zdraví mužů. Co pleti škodí? Jak se tedy projeví přechod?





 

 





Užitečné rady pro každého


Filosofie zdraví mužů

Filosofie zdraví mužů

Zůstat zdravým, to je přáním asi každého z nás... Avšak signál zůstat zdravým není pro naše tělo samozřejmostí. V dnešní uspěchané době často zažíváme pocit, že jsme bez energie, bez sil.

Odborně je impotence definována jako neschopnost udržet erekci dostatečnou pro provedení pohlavního při 25 % a více pokusech. Podle odhadů odborníků, provedených na základě této definice, se erektilní dysfunkce vyskytuje u 10 až 20 milionů amerických mužů ve věku 40 až 70 let.

Typickým příznakem impotence je změna kvality erekce, což se týká buď ztopoření nebo schopnosti udržení erekce, nebo obou. Známkou toho, že se jedná o organickou (tělesnou) impotenci, a ne o impotenci z psychických příčin, je neschopnost mít nebo udržet erekci ráno po probuzení.

Při psychické impotenci může být muž schopen mít erekci v určité situaci, ale v jiné situaci opakovaně selhává. Impotence, která trvá tři měsíce a není podmíněna jasnou stresující životní události, léky, alkoholem nebo nemocí, signalizuje potřebu vyšetření lékařem.

Asi Vás nepřekvapí, že obezita sexualitě zrovna neprospívá. Nejde zrovna o Váš vzhled, ale o důsledky, které ta kila navíc přinášejí. Lidé s nadváhou mají často zvýšený krevní tlak.

další...





Co pleti škodí?

Co pleti škodí?

Na pokožce se střídají zarudlá místa vedle bledých, protože prokrvení je nerovnoměrné. Často se také setkáváme s nerovnoměrnou pigmentací. Způsobují to šupiny, absorbující ultrafialové záření, takže předtím šupinaté oblasti se především v létě jeví jako bledé vedle normálně opálené kůže.

Velkou pozornost tělesné hygieně a kosmetice věnovali Egypťané. Ti se myli několikrát denně, vždy ráno a večer, a také před každým jídlem. K mytí patřilo očišťování olejem, pískem a sodou. Mýdlo tak jak existuje dnes Egypťané neznali. Tamní krasavice používaly také pleťové masky. Ty byly zhotovené z medu, který byl v Egyptě jako zkrášlovací přípravek velmi populární. Žádná kniha o Egyptě se neobejde bez informace, že se královna Kleopatra koupala v oslím mléce. Na cestách ji prý za tímto účelem doprovázelo celé stádo oslic.

Střední vrstvu kůže tvoří škára (korium), která je tvořena různými typy vazivových vláken spojených tmelovou substancí. Tato vrstva rozhoduje o pružnosti, mechanické odolnosti a pevnosti kůže. Její vlastnosti mají vliv na vznik vrásek, které jsou projevem stárnutí kůže. Její součástí jsou cévy, nervová zakončení, díky kterým jsme schopni vnímat pocity, jako je teplo, chlad a bolest, ve škáře jsou zanořeny potní a mazové žlázy, nehty a vlasy.

další...





Jak se tedy projeví přechod?

Jak se tedy projeví přechod?

Přechod může začít docházet k poruchám menstruačního cyklu. Ten může být nepravidelný, menstruace trvají různě dlouho a mají různou sílu. S postupem času se pak menstruace úplně zastavuje, dochází k menopauze.

Nejhorší ze všeho je pak obrovský vzestup rizika srdečně-cévních onemocnění, který s sebou klimakterium přivádí. Žena, až doposud pod mocným vlivem pohlavních hormonů, se s poklesem jejich hladiny dostává poměrně náhle, během několika málo let do stejné rizikové skupiny, jako muži jejího věku. A jde o riziko vzniku velmi drastických nemocí.

Všichni "strašáci", uvedení v předchozím výčtu, jsou pro ženu jistě velmi nepříjemní. Nelze se tedy divit, že téma klimakteria, přechodu je jedním z nejčastějších témat hovoru u žen okolo 50. roku věku.

další...





 

 





Read our other articles:




Open great world around us.





Sitemap



© Copyright 2007 Beauty Association of Canada.