2013 2014 |
|
BÖLGESEL AMATÖR LİG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
|
|
OTHER LEAGUES |
|
|
|
|
E-MAIL |
|
TURKISH BOOKS |
|
Piknikte Dömivole
Erdinç Sivritepe'ye Armağan
Barış Karacasu / Şener Yelkenci |
|
|
|
|
PROMOTION PLAY-OFFS
ROUND 1
|
|
|
44 Malatya |
BYE |
|
|
|
|
|
İzmirspor |
BYE |
|
|
|
|
|
Manisa Belediye |
BYE |
|
|
|
26.04 |
15:30 |
Sultanbeyli Belediye |
0-2 |
Çatalca |
@ İstanbul, Vefa |
|
27.04 |
15:30 |
Halide Edip Adıvar |
1-1 |
Sorgun Belediye |
PK: 3-2 - @ Ankara, OSTİM |
|
27.04 |
15:30 |
Tatvan Gençlerbirliği |
0-1 |
Niğde Belediye |
@ Şanlıurfa, GAP Arena |
|
03.05 |
15:30 |
Sincan Belediye |
3-2 |
Dersim |
after extra time - @ Adana, 5 Ocak |
ROUND 2
|
03.05 15:30 |
Arnavutköy Belediye |
3-3 |
Halide Edip Adıvar |
PK: 3-5 - @ İstanbul, Vefa |
|
03.05 15:30 |
Erzin Belediye |
3-1 |
44 Malatya |
after extra time - @ Kahramanmaraş, Hanefi Mahçiçek |
|
03.05 16:00 |
Çine Madranspor |
3-2 |
Manisa Belediye |
@ İzmir, Atatürk |
|
04.05 15:30 |
Ceyhanspor |
0-4 |
Niğde Belediye |
@ Mersin, Tevfik Sırrı Gür |
|
04.05 15:30 |
Edirne |
0-1 |
Çatalca |
@ Tekirdağ, Namık Kemal |
|
04.05 15:30 |
Tire 1922 |
0-0 |
İzmirspor |
PK: 6-5 - @ İzmir, Atatürk |
|
10.05 15:30 |
Bayburt GÖİ |
3-0 |
Mardinspor |
@ Malatya, İnönü |
|
10.05 15:30 |
Etimesgut Belediye |
0-0 |
Sincan Belediye |
PK: 4-3 - @ Ankara OSTİM |
|
11.05 15:30 |
Zara Belediye |
0-2 |
Zonguldak Kömürspor |
@ Ankara, Cebeci İnönü |
|
|
P/R PLAY-OFFS - BAL TO/FROM LOCAL LEAGUES
First club played at 2013-2014 BAL.
G1 |
27.04 11:00 |
Arhavi |
3-0 |
Artvin Hopaspor |
awarded - @ Artvin, İskebe Şehir |
G1 |
03.05 15:00 |
Kalkandere |
0-0 |
Ardeşenspor |
PK: 6-7 - @ Derepeazarı, İlçe |
G1 |
05.05 15:00 |
Beşikdüzüspor |
2-1 |
Trabzon Yalı |
@ Trabzon, Hüzeyin Avni Aker |
G1 |
07.05 14:00 |
Yakutiyespor |
0-3 |
Erzurum Yolspor |
Yakutiyespor forfeited - @ Erzurum, Kazım Karabekir |
G1 |
10.05 13:30 |
Patnos |
3-1 |
Doğubayazıt Belediye |
@ Ağrı, Şehir |
G1 |
11.05 13:00 |
Karsspor |
1-0 |
Sarıkamış Esnafspor |
@ Kars, Şehir |
G1 |
11.05 13:00 |
Dersim |
5-1 |
Tunceli Dağcılık ve Kamp |
@ Tunceli, Atatürk |
G1 |
13.05 15:00 |
Iğdır Gençlerbirliği |
2-2 |
Iğdır Aras |
PK: 0-3@ Iğdır, Kışla |
|
|
|
|
|
|
G2 |
26.04 13:30 |
Batman Gercüş Bağlar |
1-0 |
1955 Batman Belediye |
@ Batman, 16 Mayıs |
G2 |
26.04 14:00 |
Kurtalan |
2-2 |
Siirt Kartalspor |
PK: 4-3 - @ Siirt, Atatürk |
G2 |
27.04 13:30 |
Yüksekova Belediye |
1-1 |
Hakkari |
PK: 5-3 - @ Hakkari, Şehir |
G2 |
03.05 13:30 |
Cizre Basra |
2-0 |
1960 Silopi |
@ Şırnak, Şehir |
G2 |
03.05 15:30 |
Erganispor |
0-0 |
Diyarbakır 1968 |
PK: 2-4 - @ Diyarbakır, Atatürk |
G2 |
04.05 14:30 |
Muş Ovasıspor |
0-1 |
Hasköy Yıldızspor |
@ Muş, Şehir |
G2 |
04.05 14:30 |
Bingöl Çapakçur |
2-0 |
Genç Murat |
@ Bingöl, Şehir |
G2 |
18.05 15:30 |
Mardinspor |
3-1 |
Kızıltepe Fırat |
@ Mardin, 21 Kasım |
G2 |
31.05 13:00 |
Tatvan Gençlerbirliği |
3-1 |
Bitlis Özgüzelderespor |
halted at 45 (1-1) for security reasons on 11.05 - @ Bitlis, 8 Ağustos |
|
|
|
|
|
|
G3 |
26.04 15:30 |
Kilis Belediye |
7-0 |
Çınarlı |
@ Kilis, 7 Aralık |
G3 |
27.04 14:30 |
Şahinbey Belediye |
0-3 |
Sakıcı İnşaat Şenyurtspor |
Şahinbey Belediye forfeited - @ Gaziantep, Şehit Kamil İlçe |
G3 |
04.05 15:30 |
Türkoğlu Belediye |
1-2 |
Pazarcık |
after extra time - @ Kahramanmaraş, Batıpark |
G3 |
08.05 15:00 |
Reyhanlı Belediye |
2-1 |
Belen Belediye/td>
| @ Hatay, Atatürk |
G3 |
10.05 15:30 |
Adıyaman İÖİ |
1-0 |
Adıyaman GAP |
@ Adıyaman, Atatürk |
G3 |
11.05 15:00 |
Malatya İÖİ |
3-1 |
Malatya Demirspor |
@ Malatya, İnönü |
G3 |
18.05 16:30 |
Elazığ İÖİ |
4-6 |
Paluspor |
@ Elazığ, Atatürk |
|
|
|
|
|
|
G4 |
26.04 14:30 |
Merzifonspor |
1-3 |
Yeni Amasya |
after extra time - @ Samsun, 19 Mayıs |
G4 |
27.04 14:30 |
İlkadım Belediye |
1-2 |
Termespor |
after extra time - @ Samsun, 19 Mayıs |
G4 |
03.05 14:00 |
Sorgun Belediye |
5-1 |
Yozgat İÖİ |
@ Yozgat, Bozok |
G4 |
04.05 15:00 |
Öz Espiye Belediye |
1-2 |
Görelespor |
@ Giresun, Atatürk |
G4 |
10.05 15:00 |
Erzincanspor |
0-3 |
13 Şubat Erzincan |
Erzincanspor forfeited - @ Erzincan, 13 Şubat |
G4 |
18.05 15:00 |
Soyaspor |
1-2 |
Ordu İÖİ |
@ Ordu, Durugöl |
G4 |
18.05 15:00 |
Yıldızeli Birlik |
1-3 |
Sivas Cumhuriyet Üniversitesispor |
after extra time - @ Sivas, 4 Eylül |
|
|
|
|
|
|
G5 |
27.04 14:30 |
Talasgücü Belediye |
0-1 |
Hacılar Erciyes |
@ Kayseri, Sümer 1 Sentetik |
G5 |
27.04 15:00 |
Çatalhüyük Çumra |
0-3 |
Akşehir Belediye Kültür |
@ Konya, Selçuklu Belediye |
G5 |
27.04 15:00 |
Karaman Belediye |
2-1 |
Özkon Grup Karaman |
@ Karaman, Kemal Kaynaş |
G5 |
30.04 16:00 |
Toroslar Belediye |
3-1 |
Tarsusgücü |
@ Mersin, Tevfik Sırrı Gür |
G5 |
04.05 15:30 |
Osmaniye 2011 |
0-0 |
Kadirlispor |
PK: 5-4 - @ Osmaniye, 7 Ocak |
G5 |
09.05 15:00 |
Kozan Belediye |
3-0 |
Yenibeygücü |
@ Adana, 5 Ocak |
|
|
|
|
|
|
G6 |
27.04 15:30 |
Yeşil Kırşehir |
6-0 |
Boztepe Malyaspor |
@ Kırşehir, Ahi |
G6 |
27.04 16:30 |
Bartınspor |
4-1 |
Kurucaşilespor |
@ Bartın, Atatürk |
G6 |
27.04 15:00 |
Nevşehir |
2-1 |
Hisarspor |
@ Nevşehir, Gazi |
G5 |
30.04 15:30 |
Aksaray Belediye |
5-1 |
68 Aksaray Belediye |
@ Aksaray, TOKİ |
G6 |
04.05 14:30 |
Tosya Belediye |
2-0 |
Kastamonu ÖİKH |
@ Kastamonu, Gazi |
G6 |
04.05 14:30 |
MKE Kırıkkalespor |
4-1 |
Kırıkkale Yahşihanspor |
@ Kırıkkale, Başpınar |
G6 |
04.05 15:00 |
İskilip Belediye |
1-2 |
Ulukavakspor |
@ Çorum, Suni Çim |
|
|
|
|
|
|
G7 |
27.04 15:30 |
Denizli Sarayköy |
2-1 |
Tavas Birlikspor |
after extra time - @ Denizli, Atatürk |
G7 |
27.04 16:00 |
Muratpaşa Belediye |
1-0 |
Demre Belediyespor |
@ Antalya, Akdeniz Üniversitesi |
G7 |
04.05 15:30 |
Bucak Belediye Oğuzhanspor |
2-0 |
Burdur Şekerspor |
@ Burdur, Gazi Atatürk |
G7 |
04.05 16:00 |
Muğlaspor |
0-0 |
Ortaca Belediye |
PK: 5-4 - @ Muğla, Atatürk |
G7 |
17.05 16:00 |
İncirliova Belediye |
1-1 |
İsabeyli Şırlan |
PK: 5-4 - @ Aydın, Adnan Menderes |
G7 |
18.05 15:30 |
Çiğli Belediye |
0-1 |
İzaks Gaziemir |
after extra time - @ İzmir, Atatürk |
|
|
|
|
|
|
G8 |
04.05 14:00 |
Bozüyük Vitraspor |
2-0 |
Bilecik Edebali |
@ Bilecik, Edebali |
G8 |
07.05 16:00 |
Balıkesir Belediye |
2-0 |
Gönen Belediye |
@ Balıkesir, Atatürk |
G8 |
11.05 15:00 |
Somaspor |
1-0 |
Durasıllı Belediye |
@ Manisa, 19 Mayıs |
G8 |
13.05 15:30 |
Foça Belediye |
2-3 |
Atillaspor |
@ İzmir, Atatürk |
|
|
|
|
|
|
G9 |
26.04 15:00 |
Eskişehir Sağlıkspor |
4-0 |
Anadolu Üniversitesi |
@ Eskişehir, Necdet Yıldırım |
G9 |
27.04 13:00 |
Mudurnuspor |
1-4 |
Kıbrıscıkspor |
@ Bolu, Atatürk |
G9 |
27.04 16:00 |
Serdivanspor |
1-0 |
Sapanca |
@ Adapazarı, Atatürk |
G9 |
04.05 15:30 |
Akçakocaspor |
0-2 |
Düzcespor |
@ Düzce, 10 Temmuz |
G9 |
10.05 15:00 |
Kuştepe |
0-1 |
Avcılar Belediye |
@ İstanbul, Merkezefendi |
G9 |
11.05 15:00 |
Sultanbeyli Belediye |
5-1 |
Albayrak |
@ İstanbul, Vefa |
|
|
|
|
|
|
G10 |
26.04 14:30 |
Körfez Belediyesi Hereke Yıldızspor |
1-2 |
Çınarlı |
@ İzmit, İsmetpaşa |
G10 |
27.04 14:30 |
Çayırova |
3-1 |
İzmit Bekirpaşa Başaranspor |
@ İzmit, Avni Kalkavan |
G10 |
10.05 15:00 |
Sultangazi |
1-0 |
Bayrampaşa Tuna |
after extra time - @ İstanbul, Vefa |
G10 |
18.05 15:30 |
Kozlu Belediye |
3-2 |
Çaycumaspor |
after extra time - @ Zonguldak, Karaelmas Kemal Köksal |
|
|
|
|
|
|
G11 |
27.04 14:30 |
Çerkezköy |
1-3 |
Velimeşe Belediye |
@ Tekirdağ, Namık Kemal |
G11 |
04.05 15:30 |
Bozcaadaspor |
0-1 |
Karabiga Belediye |
after extra time - @ Çanakkale, 18 Mart Suni |
G11 |
11.05 15:00 |
Keşanspor |
0-1 |
Anafartalarspor |
@ Edirne, 25 Kasım |
G11 |
11.05 15:00 |
Dikilitaş |
4-0 |
Sarıyer Yenimahallespor |
@ İstanbul, Merkezefendi |
|
|